Finišavo protmūšis ,,Visi ką nors žino, visko nežino niekas 2020“, skirtas tautodailės metams.

By 2020-11-23 24 lapkričio, 2020 Naujienos

Visą savaitę užtruko turnyras, kurį šiais metais vykdėme neįprastomis sąlygomis. Nesirinkome visi draugėn, salėje nekaito diskusijos tarp komandų – viskas vyko kitaip. Žaidimas buvo perkeltas į nuotolį. Komandos išsklaidytos, nutolusios vienos nuo kitų. Informacinių technologijų pagalba pavyko susisiekti su jomis ir žaidimas įvyko. Tai buvo kitokia, įdomi ir keista patirtis. Buvo įdomu stebėti kokias žaidimo strategijas naudoja žaidėjai, kaip mąsto, kaip diskutuoja, kas lemia vieną ar kitą atsakymų pasirinkimą. Žinoma neapseita ir be subtilaus humoro ir šmaikščių pamąstymų. Aišku tik viena – šis žaidimas mūsų bendruomenėje yra mėgstamas, laukiamas ir tikrai ne paskutinis. Dar jam nesibaigus, jau sulaukėme klausimų kada vyks sekantis turas…Viskam savas laikas ir sekančiam turui jis taip pat ateis. Na, o reziumuojant galima tik pasidžiaugti, kad iš dalyvavusių penkių komandų turime tris pirmąsias vietas. Vienodai taškų po 22 surinko komandos – „Raguvos TAU“, „Raguvos bendruomenės ponios“ ir ,,B & T”, tik vienu tašku atsiliko komanda ,,Mes“ ir trečioji vieta atiteko naujokų komandai ,,Justai“ . Gaila, bet vieną komandą pasiglemžė COVID-19 gniaužtai ir ji nebegalėjo sudalyvauti žaidime-linkime jiems kuo greičiau pasveikti.
Apie rezultatus komandas informuosime atskirai, apdovanojimai taip pat bus paruošti ir komandas pasieks artimiausiu laiku.
Esame labai dėkingi visiems dalyviams už skirtą laiką, drąsą ir judėjimą į priekį nepaisant sudėtingos ir nepalankios situacijos😉