Naujas Raguvos TAU mokslo metų sezonas

By 2022-10-12 Naujienos

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena – visame pasaulyje minima spalio 1 d. Raguvos TAU klausytojai ją paminėjo atidarydami savo mokslo metus.

Pirmoje susitikimo dalyje pristatyti visi fakulteto klausytojai, aptarti ateinančių metų planai, išklausyti pasiūlymai būsimoms veikloms. Šias metais Raguvos Krašto pažinimo bei sveikos ir ekologiškos gyvensenos fakultetą lankys 40 klausytojų. Antroje susitikimo dalyje grožėjomės Reginos ir Antano Slučkų auginamų pupelių grožiu ir atradimais. Kiekvienas dalyvis gavo po rinkinį šių nuostabių pupelių ir užduotį, kad pavasarį jas reikia pasėti, auginti, o kitą rudenį pasidalinti savais atradimais. Temą „Pupos“ pratęsė nuotaikingas, Rokiškio kultūros centro Priemiesčio padalinio Bajorų mėgėjų teatro „Šnekutis“ spektaklis „Pupos arba „Pabezdėk po jazminais“ (vadovė Nijolė Čirūnienė). Tai vienos dalies istorija lifte pagal

Daivos Čepauskaitės pjesę „Pupos“. Šis spektaklis apie dviejų žmonių – skirtingų asmenybių gyvenimą kartu. 50-ešimt metų nugyvenus kartu dienos tampa vienodos ir sprangios kaip pupos.

Spektaklio metu pasijuokėme, jautresnės sielos žmonės nubraukė ir ašarą. Išgirdome daug „teisingų“, gyvenimiškų dialogų bei pasitikrinome savo jausmus: ar tikrai mylime savo artimus žmones, ar mokame vienas kitam pasakyti gražius žodžius. Kadangi spalio 1d. yra ir Tarptautinė kavos diena, ir pasaulinė muzikos diena, tai kartu paminėjome ir šias dienas.

Už šiltus sveikinimus ir palinkėjimus dėkojame Raguvos bendruomenei „Raguva kartu“, Raguvos gimnazijos atstovams. Už bendravimą ir bendradarbiavimą, visokeriopą pagalbą bei sveikinimus nuoširdi padėka Raguvos kultūros centro darbuotojų kolektyvui ir direktorei Kristinai Juškienei.

Veiklos dalinai remiamos įgyvendinat NSŠ programą „Dabartis su praeities prieskoniais“.

Raguvos TAU dekanė Irena Sabaliauskienė