Protmūšio VISI KĄ NORS ŽINO, VISKO NEŽINO NIEKAS finalas

By 2024-05-15 Naujienos

🎉📚🏆2016-2024, tiek laiko Raguvos kultūros centre vyksta intelektualios kovos. Nespėsim apsidairyt ir jau reiks jubiliejų planuoti🙂

🎉📚🏆Šį darganotą ir vėsų balandžio vakarą į finalinį protmūšio žaidimą puikiai nusiteikusios rinkosi aštuonios komandos. Po darbų, iš namų ir po kasdienių reikalų į savotišką bendruomenę kartas nuo karto susirenka įvairaus amžiaus žmonės, turintys pomėgį ar net aistrą šiam azartiškam, įdomiam ir smagiam žaidimui. Laikas prabėga nejučia ir štai vertintojai jau sumuoja rezultatus, o vedėja skelbia nugalėtojus ir įteikia apdovanojimus. Šį kartą pirma vieta ir dovanų kuponais į Juozo Miltinio dramos teatrą džiaugėsi kaimynų komanda ,,Traupio bibliofilai“. Antieji-komanda MES, treti-RAGUVOS TAU, jie į namus grįš su krūva knygų. Smagu būti laimėtojais, tačiau liūdinčių nebuvo. Prie arbatos puodelio ir skanių vaišių galima smagiai padiskutuoti ar seniai matytą draugą susitikti.

🎉📚🏆Simboliška, nes šis finalas buvo paskutinis renginys senoje kultūros centro salėje. Išsikraustome, o patalpas paliekame renovacijos darbams. Visų lauksime jau atnaujintose ir jaukiose erdvėse. Ačiū už draugystę ir puikų laiką!

Renginį finansuoja Panevėžio rajono savivaldybė – oficiali

Protmūšio sumanytoja ir pagrindinė organizatorė Ina Kuodienė

Nuotraukos meno vadovės Kotrynos Juškaitės