,,Ten, kur šokis ir daina, visad nuotaika gera“

By 2022-11-28 Naujienos

Lapkričio 25-osios vakarą nuaidėjo, nuskambėjo tradicinė Raguvos kultūros centro meno mėgėjų šventė ,,Ten, kur šokis ir daina, visad nuotaika gera“. Šiais metais jis skirta kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos ,,Kukalis“ 25-mečiui pažymėti.

            Šventiškai nusiteikę renginio dalyviai, žiūrovai ir atvykę svečiai laukė į sceną žengiančių jubiliatų. Gražų jubiliejų švenčianti kapela sulaukė Lietuvos Respublikos Seimo nario Tomo Tomilino patarėjos Reginos Patalauskienės, Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narių Modestos Petrauskaitės ir Genės Jakaitienės sveikinimų. Sukaktuvininkų pasveikinti atvyko ir šeimos nariai, draugai, Raguvos nevyriausybinių organizacijų atstovai. Kolegos saviveiklininkai ta proga parengė šventišką, nuotaikingą ir jaukų koncertą. Programoje pasirodė Raguvos kultūros centro ir Šilų daugiafunkcio centro kolektyvai: vaikų pramoginės muzikos grupė ,,Spindulėlis“, vaikų ir jaunimo teatro studija  ,,Šypsena“, moterų vokalinis ansamblis ,,Baladė“, folkloro dainininkių grupė ,,Trys kartos“, TAU Raguvos fakulteto klausytojų ansamblis ,,Santarvė“, moterų vokalinis ansamblis ,,Aura“, mišrus senjorų ansamblis ,,Sidabro šarma“, duetas ,,Prima“. Daug gražių linkėjimų ir nuoširdžių sveikinimų išgirdo ,,Kukalio“ muzikantai. Naujais nariais pasipildžiusi kapela, vadovaujama jaunos ir energingos vadovės Viktorijos Kiurienės, atsidėkodama visiems dovanojo smagią muzikinę programą, kuri užbaigė šventinį vakarą ir su pakilia nuotaika išlydėjo į savaitgalį.

             Adventas jau prasidėjo. Linkėdami visiems jaukių vakarų, ramybės ir susikaupimo liekame laukti šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Ačiū, kad buvote, esate ir būsite kartu.